Areál Schladming – Planai

Schladming – Planai

Nadmořská výška: 745 – 2000 m n. m.
Sjezdovky: 200 km
Vzdálenost od apartmánu v Tauplitz: 40 m
Vzdálenost od apartmánu v Irdning: 34 km
Web: http://www.planai.at/en

  • Schladming je zimní středisko ve štýrském pohoří Dachstein Tauern náležící k TOP 5 lyžařských oblastí našich jižních sousedů. Středisko nabízí supermoderní a takřka stoprocentní zasněžovací zařízení na 200 km sjezdovek umožňující tak požitek z lyžování až do pozdního jara.
  • Shladming nabízí vstup do rozsáhlé lyžařské oblasti tvořené 9 skiareály: Schladming Planai – Hochwurzen, Hauser Kaibling, Reiteralm – Fageralm, Stoderzinken, Galsterberg, Ramsau, Dachsteinský ledovec (umožňující lyžování 365 dní v roce), Planeralm a Riesneralm. Atraktivní a známá lyžařská „houpačka“ 4 středisek Schladming Planai – Hochwurzen, Hauser Kaibling, Galsterberg, Reiteralm – Fageralm nabízející 110 km lyžařsky propojených sjezdových tratí
  •  Řada nádherných sjezdových tratí uspokojí i ty nejzkušenější lyžaře, zejména pak 4,6 km dlouhá FIS sjezdovka z Planai končící v centru Schladmingu. Shladming pro rok 2013 opět získal pod patronát organizaci MS v lyžování.
  • Skipas Amadé platící v celé, neuvěřitelně rozsáhlé oblasti, zahrnující též skiareály Salzburger Sportwelt, Gasteinertal, Hochkönig a Grossarltal a nabízející sjezdovky o celkové délce 860 km.
  • Dachsteinský ledovec je zárukou celoročního lyžování. Můžete vyzkoušet 18 km dlouhý sjezd hlubokým sněhem a extrémním terénem s místy až 45 stupňovým sklonem svahu – freeridovou legendu Edelgriess a navíc stále oblíbenější letní snowboardové kempy v Burton Super Parku.
  • Oblast také nabízí neuvěřitelné možnosti pro zkušené i začínající snowboardisty, funparky na Hauser Kaiblingu a Stoderzinkenu s boardercrossem, v Hochwurzenu s jumpy, quarterpipe a slidy, na ledovci a na Reiteralmu pak se skvělými halfpipe, několik freeridových zón a loni nový snowpark na Planai.
  • Příznivci klasického lyžování zde najdou 472 km perfektně upravených klasických a skatingových drah včetně 220 km tratí na náhorní plošině Ramsau, v Mekce rakouského klasického lyžování.
  • Vedle lyžování oblast také nabízí večerní lyžování, 7 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou dráhu z Hochwurzenu, upravené trasy pro zimní pěší turistiku, paragliding, curling, snowrafting a snowtubing, noční běžkařské túry na Riesneralm, túry s průvodcem a nepřeberná spousta další zábavy doplňující nabídku střediska.

REZERVACE

Máte vybráno? Než si po telefonu apartmán zarezervujete, mrkněte, kdy je volno.

ZJISTIT OBSAZENOST